Пільговики в Україні отримають усі належні виплати в березні - ПФУ

Виплату призначених із січня пільг буде забезпечено в березні.
Пільговики в Україні отримають усі належні виплати в березні - ПФУ
Ілюстративне фото / depositphotos.com

В Україні пільговики, яким пільги надаються залежно від доходів, отримають усі належні виплати в березні 2024 року. Про це повідомила пресслужба Пенсійного фонду.

Читайте також:

"Виплату призначених із січня пільг буде забезпечено в березні", - йдеться в повідомленні.

Як розповіли в ПФУ, пільги деяким категоріям громадян надаються за умови, що середньомісячний сукупний дохід сім'ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу.

Читайте також:

Під час визначення органами Пенсійного фонду середньомісячного сукупного доходу сім'ї пільговика враховується зокрема й інформація від Державної податкової служби України про доходи пільговика та членів його сім'ї за III і IV квартали попереднього календарного року.

Податкові квартальні звіти за IV квартал 2023 року подавалися страхувальниками до ДПС за встановленим порядком до 10 лютого 2024 року. 

"Наразі Фонд отримав дані про доходи, врахував їх та визначив право на отримання в 2024 році пільг з оплати житлово-комунальних послуг пільговиків, яким вони надаються з урахуванням доходів", - зазначили в ПФУ.

Читайте також:

Право на отримання пільг на новий період із січня 2024 року визначено Пенсійним фондом автоматично. Пільговику додатково звертатися до органів Фонду не потрібно, крім випадку, коли в пільговика відбулися зміни: у складі сім'ї, місці проживання, переліку послуг, на які призначено пільги.

Якщо середньомісячний дохід сім'ї пільговика в розрахунку на одну особу перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу у 2024 році - 4240 грн, можна звернутися за житловою субсидією.

Раніше ми писали, що пільговикам, яким пільги надаються залежно від доходів, право на виплати у 2024 році буде визначено автоматично.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK