Дітям загиблих добровольців значно збільшили виплати: які суми з 1 квітня

З 1 квітня підвищено державну соціальну допомогу дітям загиблих добровольців.
Дітям загиблих добровольців значно збільшили виплати: які суми з 1 квітня
Ілюстративне фото / depositphotos.com

З 1 квітня 2024 року в Україні діти загиблих добровольців отримують державну соціальну допомогу в підвищених розмірах. Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики.

Читайте також:

Так, у березні 2024 року уряд ухвалив рішення про збільшення розмірів адресної допомоги дітям загиблих захисників-добровольців, які не входили до складу добровольчих формувань територіальних громад (ДФТГ).

Відтепер вони отримуватимуть  державну соціальну допомогу підвищеного розміру.

З 1 квітня її розмір підвищено з 2361 грн до 7800 грн на одну неповнолітню дитину та до 6100 грн на кожну, якщо в сім'ї двоє і більше дітей. Виплата в таких розмірах буде здійснюватися щомісячно. Підвищення відбулось автоматично, додатково звертатись нікуди не потрібно.

Читайте також:

У міністерстві нагадали, що діти загиблих добровольців мають право на отримання пенсії в разі втрати годувальника, якщо загиблий тато чи мама мали необхідну кількість страхового стажу. Якщо ж страхового стажу на момент загибелі було недостатньо, дитині нараховується державна соціальна допомога.

Раніше ми писали, що у Верховній Раді України працюють над законопроєктом, який передбачає збільшення розміру допомоги при народженні дитини.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK