Українці активно звертаються до центрів рекрутингу: дані Міноборони

Українці активно долучаються до війська через рекрутингові центри.
Українці активно звертаються до центрів рекрутингу: дані Міноборони
Ілюстративне фото / mod.gov.ua

У січні 2025 року до центрів рекрутингу української армії звернулася 5381 особа, що майже на 80% більше, ніж середньомісячний показник минулого року. Усього з початку роботи центрів консультації в них отримали 38 117 громадян. Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони.

"Українці активно звертаються до рекрутингових центрів, щоб дізнатися про службу в Силах оборони. Наше завдання - допомогти кожному кандидату знайти спеціальність, у якій він зможе бути максимально ефективним", - зазначив заступник міністра оборони Сергій Мельник.

Читайте також:

За даними МОУ, упродовж січня кількість кандидатів, які розпочали процес вступу до війська, зросла на 955 осіб та досягла 8109. 

Найбільше громадян, яких уже прийнято на військову службу, у Києві, Львові, Запоріжжі, Одесі та Івано-Франківську. 20% кандидатів - жінки.

Загалом в Україні функціонують 48 центрів рекрутингу української армії. У січні новий центр відкрився у Вінниці. У центрах рекрутингу не вручаються повістки.

Читайте також:

Центри рекрутингу пропонують понад 10 000 вакансій у різних військових формуваннях, зокрема в Збройних силах України, Національній гвардії, Державній прикордонній службі та СБУ. 

Раніше ми писали, які спеціальності обирають жінки, що долучаються до Сил оборони через рекрутинг.



x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK