"У нас якість краща й ціни нижчі": У Росії хочуть замінити IKEA продукцією з колоній

У Росії вважають, що зможуть замінити закордонні товари продукцією з в'язниць.
"У нас якість краща й ціни нижчі": У Росії хочуть замінити IKEA продукцією з колоній
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Оскільки багато іноземних компаній залишило російський ринок, у РФ планують замінити імпортні товари продукцією від ув'язнених. Така пропозиція була озвучена на виставці продукції Федеральної служби виконання покарань у Єкатеринбурзі, пише TJournal.

Читайте також:

Як повідомляє видання, за словами представників відомства, російські колонії можуть адаптуватися під ринок, адже продукція від ув'язнених нібито може "позмагатися з імпортними товарами й замінити відсутні".

"Показник "ціна-якість" у наших товарів вища, ніж у зарубіжних аналогів. Не сумніваюся, що за цілою низкою сегментів наші установи цілком можуть замінити іноземні компанії, особливо з урахуванням того, що товарообіг і кількість зайнятих на виробництві людей рік із року зростають", - заявив начальник ГУФСВП у Свердловській області.

Читайте також:

При цьому начальник місцевого відділу трудової адаптації засуджених додав, що продукцією, створеною руками ув'язнених, можна замінити навіть IKEA, що пішла з Росії.

"Якщо порівнювати меблі, у нас і якість краща, і ціни нижчі. Ми не комерсанти", - наголосив чиновник.

Раніше ми писали, що IKEA вирішила скоротити масштаб бізнесу в РФ. Шведський виробник меблів продасть усі свої російські фабрики, а також зменшить штат співробітників.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK