ТРЦ Ocean Plaza готується до відновлення роботи: Коли буде відкриття

Керуюча компанія ТРЦ повідомляє про відкриття Ocean Plaza для відвідувачів та відновлення роботи орендарів та підрядних компаній.
ТРЦ Ocean Plaza готується до відновлення роботи: Коли буде відкриття
ТРЦ Ocean Plaza у Києві / facebook.com/OceanPlaza

Торгово-розважальний центр Ocean Plaza у Києві готується до відновлення роботи в жовтні. Про це повідомила пресслужба ТРЦ у Facebook.

Зазначається, що раніше 100% корпоративних прав ТОВ "ІС "Либідь" (власник ТРЦ Ocean Plaza) були передані за рішенням суду до АРМА.

Читайте також:

Згідно з інформацією від ТОВ "ІС "Либідь", суд скасував арешт частки у 33,35% корпоративних прав як ТОВ "ІС "Либідь", так і його учасника - ТОВ "Авангард-Віларті", які належать громадянинові України Василю Хмельницькому.

При цьому під контролем держави залишаються 67% корпоративних прав ТОВ "ІС "Либідь".

Читайте також:

Керуюча компанія ТОВ "Київ Молл Менеджмент" була поінформована керівництвом ТОВ "ІС "Либідь" й отримала підтвердження щодо скасування арешту нерухомого майна, серед якого будівлі ТРЦ Ocean Plaza, та рахунків товариства.

"Усі кошти від оренди та використання ТРЦ Ocean Plaza знаходяться на рахунках в Україні, їхнє виведення закордон неможливе", - йдеться в повідомленні.

Отже, керуюча компанія та всі орендарі Ocean Plaza знову отримали можливість користуватися приміщеннями ТРЦ та відновити свою законну господарську діяльність.

Публікація Ocean Plaza у Facebook
Публікація Ocean Plaza у Facebook

Раніше ми писали, що найбільша у світі мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's ухвалила рішення відновити роботу в Україні. Першими відкриються заклади в Києві та в західній частині нашої країни.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK