Компенсація за працевлаштування переселенців: Підприємці отримали майже 150 млн грн

Понад 8 тисяч підприємців отримали від уряду компенсацію за працевлаштування 13 200 українців.
Компенсація за працевлаштування переселенців: Підприємці отримали майже 150 млн грн
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Держава вже виплатила 147 млн грн компенсації підприємцям, які взяли на роботу внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомила пресслужба Міністерства економіки.

Зазначається, що понад 8 тисяч підприємців отримали від уряду компенсацію за працевлаштування 13 200 українців, які змушені були переїхати з небезпечних регіонів країни.

Читайте також:

У міністерстві нагадали, що програма компенсації роботодавцям за працевлаштування внутрішніх переселенців передбачає надання підприємцям виплат упродовж 2 місяців у розмірі 6500 грн за кожного працевлаштованого з числа ВПО.

Згідно з умовами програми компенсація надається роботодавцю, який взяв на роботу ВПО з заробітною платою не меншою за мінімальну (6500 грн), перебуває на обліку як платник єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, подав податкову звітність за 4 квартал 2021 року або весь 2021 рік. 

Раніше ми писали, що на порталі "Дія" з'явилася нова послуга. Підприємці можуть отримати 6500 грн за працевлаштованих внутрішньо переміщених українців.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK