Дизельні або бензинові: Які двигуни частіше обирали у 2022 році

Які двигуни обирали українці минулого року.
Дизельні або бензинові: Які двигуни частіше обирали у 2022 році
Ілюстративне фото / depositphotos.com

У 2022 році автомобілі з бензиновими двигунами охопили 57% українського ринку нових легкових автомобілів. Роком раніше саме такі машини обирали 63% покупців. Про це повідомляє асоціація "УкрАвтопром" у Telegram.

Читайте також:

За рік частка "дизелів" зменшилася на 1 відсотковий пункт - 23% проти 24%. Автомобілі з ГБО також втратили 1 в.п. Лише 1% покупців минулого року придбали машини на газу.

Водночас частка гібридів зросла з 10% у 2021 році до 13% у 2022 році. Електромобілі обрали 6% покупців (у 2021 році - 1%).

Читайте також:

"Частка гібридів та електромобілів на українському ринку нових легковиків зростає на тлі зменшення популярності авто, що працюють виключно на вуглеводневому паливі", - йдеться в повідомленні.

Найпопулярнішим бензиновим авто минулого року була Toyota RAV-4. Серед дизельних легковиків першість у Renault Duster. Toyota RAV4 Hybrid - лідер у сегменті гібридів. На ринку нових електромобілів найбільш затребуваним виявився Volkswagen ID.4. А в реєстраціях нових машин на газу першість у Renault Duster.

Публікація УкрАвтопрому в Telegram
Публікація УкрАвтопрому в Telegram

Раніше ми писали, що у 2022 році українці придбали 11,1 тис. гібридних легкових автомобілів, що на 40% менше ніж у 2021 році.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK