Укрпошта вводить нову послугу для малого та середнього бізнесу: деталі

Укрпошта запустила послугу післяплати на карткові рахунки для підприємців.
Укрпошта вводить нову послугу для малого та середнього бізнесу: деталі
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Національний оператор поштового зв'язку "Укрпошта" вводить послугу післяплати на карткові рахунки для малого та середнього бізнесу. Про це повідомила пресслужба компанії.

Читайте також:

"Перевагу послуги післяплати на карткові рахунки особливо оцінять представники малого та середнього бізнесу - ті підприємці, які реалізують свої товари в Instagram або на маркетплейсах. Тепер гроші за товар будуть зараховуватися на картковий рахунок у кінці кожного дня, а відкривати спеціальний рахунок, або чекати своєї черги у відділенні зовсім не потрібно", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що перевага послуги післяплати є зручною не лише для підприємця, але й для його клієнтів, адже умовою цієї послуги передбачені найнижчі в Україні тарифи. Комісія становитиме 1% від вартості товару плюс 10 гривень.

Читайте також:

Щоб скористатися послугою післяплати на карткові рахунки, представникам малого та середнього бізнесу, які раніше не користувалися послугами "Укрпошта Експрес" або "Укрпошта Стандарт", під час реєстрації в особистому кабінеті на сайті АТ "Укрпошта" потрібно визначити себе як фізична особа або як фізична особа-підприємець. Для клієнтів, які вже давно користуються доставкою Укрпошти, нова послуга стане доступною в їхньому особистому кабінеті. Реєструватися заново не потрібно.

При цьому зарахування післяплати на карткові рахунки для всіх клієнтів доступні тільки на гривневі платіжні карти. Перекази зараховуються на картковий рахунок один раз на робочий день.

Читайте також:

Підприємцям, які хочуть почати продавати та доставляти свої товари з Укрпоштою, потрібно виконати такі кроки:

  • зареєструватися в особистому кабінеті Укрпошти як фізична особа чи ФОП;
  • додати одну або кілька гривневих платіжних карток, випущених будь-яким банком України, платіжних систем Visa, Mastercard та "Простір", крім Corporate, Business, Prepaid, Gift, у профіль користувача;
  • при створенні відправлення "Укрпошта Експрес" або "Укрпошта Стандарт" у блоці "Додаткові послуги" необхідно поставити галочку в чек-боксі "Зарахування післяплати на карту" і вибрати необхідну картку.

Раніше ми писали, що в усіх відділеннях Укрпошти можна отримати посилку без документів. Достатньо лише показати відповідне SMS.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK