В Україні скасували застарілі вимоги для бізнесу: про що йдеться

Зокрема, з низки постанов виключили вимоги ставити печатки на документах, які підприємці подають до органів держвлади, якщо така вимога не встановлена законами.
В Україні скасували застарілі вимоги для бізнесу: про що йдеться
Ілюстративне фото / depositphotos.com

З метою спрощення ведення бізнесу Кабінет Міністрів України вніс зміни до понад 50 застарілих актів та визнав такими, що втратили чинність, 15 постанов. Деякі з них були ухвалені ще в часи УРСР. Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 29 березня 2024 року, повідомили в Міністерстві економіки.

Читайте також:

Зокрема, з низки постанов Кабінету Міністрів виключили вимоги ставити печатки на документах, які підприємці подають до органів держвлади, якщо така вимога не встановлена законами. 

"Уряд планомірно скасовує неактуальні норми, які лиш ускладнюють роботу бізнесу. Наприклад, за законом, використання печаток стало добровільним ще 10 років тому. Однак, у підзаконних актах відповідні вимоги залишалися. Рішенням Кабінет Міністрів України привів урядові акти у відповідність до закону. А також скасував фактично не діючі, застарілі рішення, деякі з яких були ухвалені ще за часів СРСР і, очевидно, давно втратили актуальність", - розповів заступник міністра економіки Олексій Соболев.

Читайте також:

Раніше в рамках реформи дерегуляції Міжвідомча робоча група з питань прискореного перегляду інструментів державного регулювання господарської діяльності переглянула понад 1300 регуляторних інструментів для бізнесу. З них 584 рекомендовано спростити, 456 - скасувати.

Нагадаємо, у Сумах відкрили перший офіс "Зроблено в Україні", створений для підтримки мікро- та малого бізнесу. У таких офісах підприємці зможуть отримати консультації щодо умов участі в урядових програмах.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK