Українські вчителі отримають 43 тисячі ноутбуків від Google, - Федоров

Навіть у нинішніх складних умовах учителі продовжують навчальний процес та проводять уроки онлайн.
Українські вчителі отримають 43 тисячі ноутбуків від Google, - Федоров
Иллюстративное фото / depositphotos.com

Українські вчителі отримають від Google 43 тисяч ноутбуків. Така технічна підтримка допоможе їм ефективно продовжувати дистанційне навчання. Про це в Facebook повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Він зазначив, що зараз тисячі шкіл постраждали від бомбардувань, багато сімей були змушені покинути свої будинки. І навіть у таких умовах учителі продовжують навчальний процес та проводять уроки онлайн.

Читайте також:

"Нещодавно разом із МОН нам вдалося домовитися про партнерство з Google for Education, яке передбачає передачу Україні 43 тис. ноутбуків Chromebook для викладачів. Така технічна підтримка допоможе їм ефективно продовжувати дистанційне навчання", - написав міністр.

Водночас педагоги зможуть пройти онлайн-навчання від Google, а також безоплатно користуватися деякими функціями Workspace for Education до кінця року. Це дозволить зробити освітній процес більш цікавим та продуктивним.

Публикация Михаила Федорова в Facebook
Публикация Михаила Федорова в Facebook

Раніше ми писали, що Google надала Україні вже 55 млн доларів допомоги для боротьби проти російської агресії. Ще 10 млн доларів компанія надасть на протидію поширенню недостовірної інформації.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK