Українці поступово повертаються на робочі місця: Скільки громадян залишаються безробітними

Нині 38% з тих, хто працював до 24 лютого 2022 року, повернулися на свої робочі місця у звичайному режимі.
Українці поступово повертаються на робочі місця: Скільки громадян залишаються безробітними
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Українці поступово повертаються на роботу після початку повномасштабної війни. Проте 35% з тих, хто працював до вторгнення РФ, досі безробітні. Про це свідчать результати опитування Соціологічної групи "Рейтинг".

Наразі 38% з тих, хто працював до 24 лютого 2022 року, повернулися на свої робочі місця у звичайному режимі, 18% працюють дистанційно, 7% знайшли нове місце роботи. Незважаючи на це, третина респондентів (35%) досі не працює.

Читайте також:

Найбільше останніх серед наймолодших та найстарших опитаних, жінок, мешканців сходу та півдня країни. У динаміці найкраща ситуація з поверненням на роботу серед жителів центру та заходу, найгірша - жителів сходу.

Опитування було проведене 18-19 червня 2022 року серед населення в усіх областях України, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв'язок.

Раніше ми писали, що в червні зарплати в Україні перестали знижуватися та почали стабілізуватися. Компанії, яким вдалося зберегти свою діяльність за умов кризи, уже провели оптимізацію витрат.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK