Близько 70% дітей готові до очного навчання: Як працюватимуть школи в Києві з 1 вересня

1 вересня до столичних шкіл підуть також діти тих, хто був змушений переїхати в Київ через російську агресію.
Близько 70% дітей готові до очного навчання: Як працюватимуть школи в Києві з 1 вересня
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Близько 70% батьків обрали для своїх дітей очну форму навчання з 1 вересня. Про це повідомила директорка Департаменту освіти та науки Олена Фіданян, передає пресслужба Київської міської державної адміністрації.

"За нашими попередніми підрахунками, за кордоном на 1 вересня перебуватимуть майже 20% столичних школярів. Майже 70% дітей, відповідно до опитування батьків,  готові до очного навчання", - заявила Фіданян.

Читайте також:

За її словами, ті, хто не наважується відправляти дітей до школи, мають можливість або навчатися онлайн, або за індивідуальною формою. Для цього порібно написати відповідну заяву в школі.

"На сьогодні експертною комісією, до якої ввійшли представники ДСНС та медичні працівники, перевірені всі школи. Наразі можна впевнено казати, що майже 70% закладів освіти мають укриття (не бомбосховища!), які оновлюються та ремонтуються відповідно до вимог, де діти будуть у безпеці", - зазначила чиновниця.

Однак навіть у цих школах одночасно зможуть перебувати лише стільки людей, скільки вміщує укриття. Школи, у яких укриття не може вмістити всіх учнів з учителями, перейдуть на двозмінне навчання.

Читайте також:

"Ті ж заклади освіти, де немає ані свого укриття, яке б відповідало всім вимогам, ані безпечного місця поруч зі школою, куди можна оперативно перевести дітей у разі повітряної тривоги, взагалі не зможуть розпочати навчання в очній формі", - пояснила Фіданян.

Зазначається, що 1 вересня до столичних шкіл підуть також діти тих, хто був змушений переїхати в Київ через російську агресію. На сьогодні до закладів освіти зараховано вже більше 2 тис. дітей внутрішньо переміщених осіб

Раніше ми писали, що новий навчальний рік у школах України планують почати 1 вересня переважно в офлайн-режимі, якщо ситуація буде безпечною.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK