Пишний офіційно вступив на посаду голови Національного банку

Серед своїх пріоритетів як очільника НБУ Пишний назвав макрофінансову стабільність у країні, збереження стійкості банківської системи.
Пишний офіційно вступив на посаду голови Національного банку
Андрій Пишний / facebook.com/pyshnyy

10 жовтня Президент України Володимир Зеленський представив колективу Національного банку його нового голову - Андрія Пишного. Про це повідомила пресслужба ОП.

Читайте також:

Серед своїх пріоритетів як очільника НБУ Пишний назвав макрофінансову стабільність у країні, ефективність макроекономічної політики, конструктивні перемовини з міжнародними партнерами, збереження стійкості банківської системи.

"Наступний рік буде непростим. 38 мільярдів доларів - загальна потреба у фінансуванні. Його залучення - це спільна справа для всіх урядових організацій, над якою ми працюватимемо", - сказав він.

Новий голова Нацбанку вважає, що дуже важливо продовжувати предметні та конструктивні перемовини з міжнародними партнерами, щоб отримати той ресурс, який сьогодні необхідний Україні, аби вистояти, перемогти й започаткувати програму відновлення.

Читайте також:

"Національний банк під моїм головуванням впроваджуватиме ті системні масштабні реформи, які потрібні Україні для прискореної інтеграції у європейську спільноту. Можу вас запевнити: щойно ми побачимо найменшу можливість відновлення цього реформаторського курсу, у межах якого завжди працював Національний банк, ми його продовжимо" , - додав Пишний.

Раніше ми писали, що 7 жовтня Верховна Рада призначила нового голову Національного банку України. Ним став ексголова Ощадбанку Андрій Пишний.x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK