Перший у країні: у Львові відкрили центр рекрутингу української армії

У центрі можна дізнатися всю актуальну інформацію про вакансії в армії, поспілкуватися з представниками бригад та обрати бажану професію у війську.
Перший у країні: у Львові відкрили центр рекрутингу української армії
У Львові відкрили перший в Україні центр рекрутингу української армії / mil.gov.ua

У понеділок, 12 лютого, Міністерство оборони спільно зі Львівською міською радою запустили у Львові пілотний проєкт рекрутингу до української армії. Про це повідомили в Міноборони.

Читайте також:

Так, відсьогодні в центрі можна дізнатися всю актуальну інформацію про вакансії в армії, поспілкуватися з представниками бригад та обрати бажану професію у війську.

Центр працюватиме за адресою: вул. Костя Левицького, 67. Надалі такі центри мають запрацювати по всій Україні. 

Читайте також:

"Рекрутинг - це саме про добровільний та свідомий вибір. Ми будемо максимально масштабувати наші активності щодо рекрутингу і в інших містах України, відкривати центри рекрутингу, розповідати людям про наявні можливості знайти своє місце в обороні держави", - розповіла заступниця міністра оборони з питань соціального розвитку Наталія Калмикова. 

У центрі щодня працюватимуть рекрутери, які надаватимуть інформацію щодо вакансій в армії, консультуватимуть і проводитимуть профорієнтаційні тести, а також супроводжуватимуть весь процес до призначення на відповідну посаду в армії. 

Читайте також:

"Важливо, що центр не матиме стосунку до структур ТЦК, а самі рекрутери не є військовослужбовцями. Тож тут не вручатимуть повісток, а лише надаватимуть консультації", - йдеться в повідомленні.

Після вибору бажаної посади людина матиме співбесіду з рекрутером та представниками обраної військової частини. Після погодження кандидатури на певну вакансію кандидата скерують у ТЦК із пакетом документів для подальшого оформлення, проходження необхідних процедур та медичного огляду, направлення на базову військову підготовку, яке триває один місяць, та за потреби фахову підготовку. Після підготовки військовослужбовця скерують у частину для проходження військової служби. 

Читайте також:

Так центри рекрутингу долучатимуть громадян до Сил безпеки та оборони України через підписання контракту з відповідною військовою частиною. Наразі є можливість укладати як строкові контракти, так і контракти до оголошення демобілізації.

Зазначається, що зараз є вакансії водіїв, слюсарів, механіків, кухарів, кінологів.

Раніше ми писали, що Служба зайнятості надаватиме допомогу в працевлаштуванні в Сили оборони відповідно до Меморандуму про взаємодію та співпрацю.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK