Чи можуть військові після поранення перевестися на роботу до ТЦК - пояснення

Як пораненому бійцю перевестися на службу до ТЦК.
Чи можуть військові після поранення перевестися на роботу до ТЦК - пояснення
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Українські військовослужбовці після поранення можуть перевестися на роботу до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Про це повідомили в Сумському обласному ТЦК та СП.

Читайте також:

"Військовослужбовці, визнані обмежено придатними до військової служби, придатні до служби в частинах (підрозділах) забезпечення, ТЦК та СП, установах, організаціях, навчальних закладах Міноборони", - йдеться в повідомленні.

У висновку ВЛК мають бути обов'язково вказані рекомендації з приводу того, які види служби та роботи протипоказані військовослужбовцю залежно від його стану здоров'я.

Читайте також:

Якщо військовослужбовець хоче проходити службу в Територіальному центрі комплектування, йому потрібно звернутися до свого командування.

Так, військовий повинен звернутися до свого безпосереднього начальника, керівника або командира щодо бажання проходити службу в територіальних центрах, надати відповідні документи щодо отримання травми, поранення, контузії, щодо погіршення стану здоров'я.

Читайте також:

За потреби та можливості військовий також має надати довідку військово-лікарської комісії (ВЛК) на підтвердження статусу "обмежено придатний до військової служби". Після цього командир розгляне звернення і військовий може бути переведений на службу в ТЦК.

Раніше ми писали, що Кабінет Міністрів України розширив повноваження територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) на час мобілізації та воєнного стану.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK