Кабмін оновив стратегію реформування системи шкільного харчування

Додано нові завдання, зокрема щодо поетапного впровадження безоплатного харчування для всіх учнів у закладах освіти.
Ілюстративне фото / depositphotos.com
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Кабінет Міністрів вніс зміни до Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року. Було уточнено формулювання мети, стратегічних та операційних цілей Стратегії. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук, передають Dengi.ua.

Зокрема, стратегічну мету 1 доповнено новою операційною ціллю "Забезпечення стратегічного підходу до впровадження реформи системи шкільного харчування на регіональному і місцевому рівнях". 

Додано нові завдання, зокрема щодо поетапного впровадження безоплатного харчування для всіх учнів у закладах освіти, залучення місцевих виробників харчових продуктів та постачальників послуг із харчування до систем шкільного харчування. 

Читайте також:

Стратегію доповнено новою стратегічною ціллю 5 "Інтеграція України в міжнародні ініціативи з розвитку шкільного харчування та посилення міжнародної співпраці щодо впровадження реформи шкільного харчування в Україні". 

Уточнено формулювання очікуваних результатів від впровадження Стратегії. Затверджено операційний план заходів із реалізації у 2025-2027 роках Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року.

Раніше ми писали, що з вересня 2025 року в Україні учні 5-11 класів у прифронтових областях отримають безоплатне харчування в школах.

Нагадаємо, термін подання заяв про "Пакунок школяра" спливає 15 листопада. Батьки можуть отримати 5000 грн на "Дія.Картку" та придбати своєму першокласнику все необхідне для школи.



Слідкуйте за нашими новинами та відео
  • YouTube
  • Facebook
  • Telegram
  • Google News

ТОП-Новини