Функція зміни місця служби запрацювала в "Армія+": як скористатися новим сервісом

У застосунку для військових "Армія+" з'явився новий вид рапорту на зміну місця служби, який раніше анонсував президент.
Функція зміни місця служби запрацювала в "Армія+": як скористатися новим сервісом
Ілюстративне фото / Getty Images

У застосунку для військових "Армія+" з'явився новий вид рапорту на зміну місця служби, який раніше анонсував президент. Він дасть змогу військовослужбовцям Збройних сил швидко перевестися в нову частину. Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони.

Читайте також:

Щоб скористатися новим сервісом, треба оновити застосунок. Створення рапорту на зміну місця служби в "Армія+" займе лише близько 15 хвилин. Покрокові підказки допоможуть вказати всі необхідні дані для подальшого розгляду документів та ухвалення відповідного рішення.

До базового переліку документів, необхідних для оформлення рапорту в застосунку входять:

  • військовий квиток або посвідчення офіцера;
  • рекомендаційний лист від частини, в яку військовий планує переведення.

Додатково може знадобитись висновок ВЛК. Наприклад, якщо за станом здоров'я військовому треба перевестися з бойової в тилову частину.

"Погодження командира не потрібне для подачі рапорту в "Армія+". Тобто військовослужбовець не має вказувати "Армія ID" командира, як це необхідно для інших документів у застосунку. Рапорт на переведення автоматично надсилатиметься напряму в Кадровий центр ЗСУ", - пояснила заступниця міністра з питань цифровізації Катерина Черногоренко.

Кадровий центр ЗСУ має 72 години на перевірку запиту. В окремих випадках Кадровий центр напряму звертається до командирів військових частин за погодженням, наприклад, для переведення між тиловими або між бойовими бригадами. Крім того, якщо військовий є офіцером чи займає офіцерську посаду, погодження командира також потрібне буде для переведення з тилової в бойову частину.

Читайте також:

Після 72 годин результат повідомляється військовому через "Армія+". У разі погодження готується наказ на переведення. 

У разі відмови мають бути зазначені чіткі причини. Наприклад, за новою спрощеною процедурою заборонені переведення для військових, які прослужили у своїй частині менше 6 місяців або з моменту попереднього переведення за ініціативи військового минуло менше року.

mod.gov.ua

Раніше ми писали, що Кабінет Міністрів ухвалив постанову, яка запроваджує реальний та прозорий механізм переведення для бійців між військовими частинами Збройних сил України.



ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK