На кордоні України з Румунією відкриють два нові пункти пропуску

Відкриття нових пунктів пропуску на кордоні з Румунією дозволить створити сприятливі умови для зменшення навантаження на існуючі пункти пропуску Чернівецької та Закарпатської областей.
На кордоні України з Румунією відкриють два нові пункти пропуску
Иллюстративное фото / economics.lb.ua

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про відкриття нових пунктів пропуску на державному кордоні України з Румунією. Йдеться про два пункти пропуску - "Дяківці" та "Красноїльськ". Про це повідомила пресслужба Міністерства фінансів.

"Враховуючи навантаження транспортних потоків та чисельне переміщення людей через пункти пропуску у зв'язку з військовою агресією РФ проти України, відкриття нових пунктів пропуску на кордоні з Румунією в Чернівецькій області є нагальною потребою", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Зазначається, що прийнятим розпорядженням, зокрема, передбачено, що після забезпечення Держмитслужбою та Держприкордонслужбою роботи відповідних підрозділів новостворені пункти пропуску діятимуть так:

  • ПП "Дяківці" - для пішохідного та автомобільного сполучення (включаючи автобуси), крім вантажного, з постійним режимом функціонування та цілодобовим часом роботи;
  • ПП "Красноїльськ" - для пішохідного та автомобільного сполучення (до 3,5 тонн), крім вантажного, з постійним режимом функціонування та часом роботи з 8:00 до 20:00.

Читайте також:

"Відкриття нових пунктів пропуску та пунктів контролю на українсько-румунському державному кордоні дозволить створити сприятливі умови для зменшення навантаження на існуючі пункти пропуску Чернівецької та Закарпатської областей в умовах воєнного стану", - додали в міністерстві.

Раніше ми писали, що на кордоні з Угорщиною змінюється режим функціонування пунктів пропуску "Дзвінкове" та "Косино". Нововведення почало діяти з 26 квітня.x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK