Родина Гут заснувала і багато років керувала сільгосппідприємством “Мрія”, яке було одним з найбільших виробників зерна в Україні. Найсильніший вплив на ухвалення рішень у компанії мав молодший син Андрій Гута.
За даними розслідування, кредиторами “Мрії” були потужні фінансові установи - IFC, Альфа банк, Credit Agricole, Deutsche Bank DBU, Erste, ПУМБ та ін. У 2014 році агрохолдинг оголосили банкрутом. Сумарний борг підприємства перед кредиторами та інвесторами становив близько $1,4 млрд.
Згодом з'ясувалося, що Андрій Гута роками виводив з «Мрії» на рахунки своїх офшорних компаній мільйони доларів. За допомогою двох таких компаній була куплена розкішна вілла у горах Баварії. Вона вважалася найдорожчою на німецькому ринку нерухомості.
Дані проєкту SuisseSecrets підтверджують, що кошти за віллу було відправлено з рахунку у банку CreditSuisse. Загалом у цьому банку за 2008-2013 рр. Андрієм Гутою було відкрито 13 корпоративних та 3 особисті рахунки. Корпоративний рахунок «Мрії» з найбільшим залишком близько $243 млн. як мінімум у п'яти випадках використовувався Гутою для покупки акцій кіпрських компаній-прокладок.
Наприклад, в арбітражному документі, який отримав міжнародний Центр з дослідження корупції та організованої злочинності (OCCRP) ліквідатор “Мрії” Кріс Яковідес заявив, що Гута використовував цей рахунок агрохолдингу у CreditSuisse лише для фіктивного переказу грошей. Так, 19 грудня 2011 року на нього надійшло $37,9 млн. А вже через кілька днів $21 млн було перераховано двом компаніям на Британських Віргінських островах, які належали Андрію Гуті.
Загалом, під приводом купівлі акцій офшорних компаній з активами $12 тис. Андрій Гута вивів з рахунків агрохолдингу "Мрія" на особисті рахунки щонайменше $100 млн. У 2019 році на Кіпрі було видано європейські ордери на арешт шахрая. А в 2020 році було видано міжнародне «Червоне повідомлення» - запит Інтерполу до правоохоронних органів проханням знайти й тимчасово заарештувати Гуту-молодшого.
Наразі відомо, що після банкрутства "Мрії" Андрій Гута живе у Швейцарії та веде активну бізнес-діяльність у сфері стартапів. Наразі “Червоне повідомлення” Інтерполу перебуває саме у цій європейській країні, яка досі не видала шахрая міжнародній поліції.