ПАО АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК» повідомляє про завершення аудиту фінансової звітності за 2021 рік
Новости компаний

ПАО АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК» повідомляє про завершення аудиту фінансової звітності за 2021 рік
Пресс-служба

За результатами аудиту, який здійснювала аудиторська компанія зі складу 4-х першокласних міжнародних аудиторів ПрАТ «КПМГ аудит», підтверджено достовірність фінансової звітності банку за 2021 рік, його фінансові результати та грошові потоки. Водночас, висновок аудиторів включає судження щодо оцінки впливу суттєвих подій, що сталися з початку 2022 року до 10.06.2022 та мають значення для діяльності банку.

КПМГ підтвердив:

Здатність «Індустриалбанку» продовжувати свою діяльність на безперервній основі.

«Індустриалбанк» є платоспроможним, стабільно операційно прибутковим, має позитивний фінансовий результат за підсумками роботи у 2021 році.

Аудиторами  підтверджено достатність капіталу та ліквідність банку на підставі аналізу якості активів банку, оцінки ризиків щодо формування та використання резервів за активними операціями, в т.ч.  внаслідок реалізації кредитного ризику та проведення стрес-тестів.   

Незважаючи на воєнний стан, Банк організував використання у своїй діяльності переваг «хмарних» технологій, що дозволяє забезпечити безперебійну діяльність в умовах війни, розмістивши  резервні копії баз даних в хмарному сховищі на території однієї країни ЕС.

Одночасно з зазначеним, банк вживає заходів щодо забезпечення повноцінного доступу клієнтів до отримання послуг банку, розроблення нових продуктів, які є максимально зорієнтованими на потреби клієнтів в умовах війни!x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK