У Росії вперше за 100 років настав дефолт із зовнішнього боргу - Bloomberg

При цьому Росія заперечує дефолт, заявивши, що має кошти для покриття будь-яких рахунків.
У Росії вперше за 100 років настав дефолт із зовнішнього боргу - Bloomberg
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Уперше з 1918 року в Росії відбувся дефолт суверенного боргу в іноземній валюті. Це стало кульмінацією санкцій Заходу, які перекрили шляхи платежів закордонним кредиторам. пише Bloomberg.

Як зазначає видання, 26 червня закінчився пільговий період із виплати відсотків у розмірі близько 100 млн доларів, що підлягають виплаті 27 травня. У разі пропуску крайній термін вважається подією дефолту.

Читайте також:

Єврооблігації РФ торгуються на проблемних рівнях із початку березня, валютні резерви центрального банку залишаються замороженими, а найбільші банки відокремлені від світової фінансової системи.

Однак, враховуючи збитки, уже завдані економіці та ринкам, "дефолт має в основному символічний характер і мало що означає для росіян".

При цьому Росія заперечує дефолт, заявивши, що має кошти для покриття будь-яких рахунків, але вона не може зробити це вимушено.

Раніше ми писали, що Міністерство фінансів США не планує продовжувати дію ліцензії GL-9C, яка дозволяла Росії обслуговувати свій зовнішній борг у доларах.x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK