Рада ЄС продовжила санкції проти Росії ще на шість місяців

Уперше санкції проти РФ були введені Євросоюзом у 2014 році у відповідь на дії Росії, які дестабілізують ситуацію в Україні.
Рада ЄС продовжила санкції проти Росії ще на шість місяців
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Сьогодні, 26 липня, Рада Європейського Союзу ухвалила рішення продовжити економічні санкції проти РФ ще на пів року. Про це повідомляється на сайті Ради ЄС.

"Сьогодні Рада ухвалила рішення про продовження на шість місяців, до 31 січня 2023 року, обмежувальних заходів щодо окремих секторів економіки Російської Федерації", - йдеться в пресрелізі.

Читайте також:

Зазначається, що наразі ці санкції складаються із широкого спектру секторальних заходів, включаючи обмеження щодо фінансів, енергетики, технологій і товарів подвійного призначення, промисловості, транспорту та предметів розкоші.

Уперше економічні санкції проти РФ були введені Євросоюзом у 2014 році у відповідь на дії Росії, які дестабілізують ситуацію в Україні. Їх значно розширили з лютого 2022 року у світлі неспровокованої та необґрунтованої військової агресії РФ проти України.

Раніше ми писали, що Європейський Союз ввів сьомий пакет санкцій проти Росії. До списку ввійшли 57 фізичних та юридичних осіб.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK