ФГВФО розпочав виплату коштів вкладникам Мегабанку незалежно від строку дії договору

Також продовжуються виплати вкладникам за договорами банківського рахунку (поточні рахунки).
ФГВФО розпочав виплату коштів вкладникам Мегабанку незалежно від строку дії договору
Ілюстративне фото / depositphotos.com

З 26 липня 2022 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) починає відшкодування коштів вкладникам АТ "Мегабанк" за договорами банківського вкладу незалежно від дати їхнього закінчення. Також продовжуються виплати вкладникам за договорами банківського рахунку (поточні рахунки). Про це повідомила пресслужба Фонду.

Читайте також:

"Вкладникам АТ "Мегабанк" відшкодовуються кошти в повному розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані станом на кінець дня 2 червня 2022 року. Вклади в іноземній валюті відшкодовуються в гривні за курсом НБУ, установленим на кінець дня 2 червня 2022 року", - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що виплати коштів вкладникам здійснюються через банки-агенти Фонду, підключені до Автоматизованої системи виплат Фонду. При цьому отримати відшкодування вкладники можуть безпосередньо у відділенні одного з банків-агентів Фонду або дистанційно, без фізичного відвідування відділення банку.

Читайте також:

Дистанційні виплати здійснюють 4 банки-агенти:

  • ПриватБанк;
  • Укргазбанк;
  • "Південний";
  • ПУМБ.

Раніше ми писали, що Національний банк України ухвалив рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати АТ "Мегабанк" з огляду на пропозицію Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK