"Нафтогаз" заявив про дефолт за єврооблігаціями: Що відомо

26 липня закінчився термін виплат НАК "Нафтогаз" держателям єврооблігацій.
"Нафтогаз" заявив про дефолт за єврооблігаціями: Що відомо
Голова правління "Нафтогазу" Юрій Вітренко / facebook.com/NaftogazGroup

26 липня 2022 року Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" оголосила дефолт за єврооблігаціями. Про це повідомила пресслужба компанії.

Зазначається, що 26 липня закінчився термін виплат НАК "Нафтогаз" держателям єврооблігацій.

Читайте також:

Як пояснили в "Нафтогазі", 21 липня Кабмін зобов'язав посадових осіб компанії вчиняти будь-які дії при виконанні правочину щодо єврооблігацій лише після окремого погодження з урядом.

Керівництво "Нафтогазу" завчасно звернулося до Кабміну за погодженням на здійснення цього правочину. В офіційному листі до уряду НАК вказала на наявність на її рахунках коштів, достатніх для виплат за єврооблігаціями, а також описала ризики й негативні наслідки для "Нафтогазу" та країни в разі "жорсткого дефолту" за єврооблігаціями компанії.

У НАК зазначили, що Кабмін не надав посадовим особам "Нафтогазу" дозволу виконати зобов’язання перед держателями єврооблігацій щодо здійснення необхідних платежів для сплати основної суми й відсотків (щодо випуску 2022) та відсотків (щодо випуску 2024 року).

Читайте також:

"Таким чином уряд пішов на дефолт за єврооблігаціями НАК "Нафтогаз України". Оскільки невиконання зобов’язань за єврооблігаціями практично позбавило "Нафтогаз" доступу до міжнародного ринку капіталу, КМУ своєю забороною на їхню виплату фактично взяв на себе повну відповідальність за залучення коштів, необхідних для імпорту природного газу для проходження опалювального сезону 2022/2023", - наголосили в компанії. 

Раніше ми писали, що Кабінет Міністрів України доручив передати шість ТЕЦ у власність "Нафтогазу" для забезпечення безперебійних поставок тепла та електроенергії.x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK