Зняття заборони на виїзд чоловіків за кордон: Зеленський відповів на петицію

На період дії воєнного стану конституційні права та свободи людини й громадянина можуть обмежуватися.
Зняття заборони на виїзд чоловіків за кордон: Зеленський відповів на петицію
Президент України Володимир Зеленський / president.gov.ua

Заборона на виїзд з України чоловіків 18-60 років без військового досвіду буде знята після завершення дії воєнного стану. Про це говориться у відповіді президента Володимира Зеленського на петицію.

Так, електронну петицію "Зняття обмеження щодо виїзду за кордон для чоловіків 18-60 років без військового досвіду" було зареєстровано 19 травня. Вона набрала понад 25 тисяч підписів.

Автор петиції зазначила, що воювати мають боєздатні люди, а "інші фахівці можуть воювати на інформаційному фронті та бути більш корисними, працюючи закордоном, допомагаючи нашим біженцям і підтримуючи армію заробленими коштами".

Читайте також:

"Стосовно порушеного в петиції питання про зняття обмеження щодо виїзду за кордон зазначаю, що статтею 33 Конституції України закріплено право кожного, хто на законних підставах перебуває на території України, вільно залишати її територію, за винятком обмежень, які встановлюються законом", - відповів Зеленський.

Він зазначив, що на період дії правового режиму воєнного стану конституційні права та свободи людини й громадянина, передбачені, зокрема, статтею 33 Конституції, можуть обмежуватися.

"Скасування вказаних обмежень передбачається здійснити після завершення дії правового режиму воєнного стану", - наголосив президент.

Читайте також:

Він додав, що правила перетинання державного кордону, обмеження та категорії громадян, які можуть здійснювати такий перетин у разі введення на території України воєнного стану, встановлюються Кабміном.

"Тому я звернувся до прем’єр-міністра України Д. Шмигаля з проханням опрацювати порушені в електронній петиції питання", - підсумував Зеленський.

Раніше ми писали, що правоохоронці затримали та повідомили про підозру адвокатці за фактами виготовлення підроблених документів, а також організацію незаконної схеми переправки чоловіків призовного віку через державний кордон України.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK