Рада ЄС схвалила виділення Україні 5 млрд євро макрофінансової допомоги

Рішення про надання фінансової допомоги ухвалено ключовими інституціями ЄС у беспрецедентно короткі терміни.
Рада ЄС схвалила виділення Україні 5 млрд євро макрофінансової допомоги
Ілюстративне фото / flickr.com

У вівторок, 20 вересня, Рада Європейського Союзу ухвалила рішення про надання Україні макрофінансової допомоги в розмірі 5 млрд євро. Про це повідомили в Міністерстві фінансів.

Читайте також:

"Сьогодні, 20 вересня, Рада Європейського Союзу підтримала пропозиції Європейської комісії щодо започаткування для України нової масштабної восьмої за ліком програми макрофінансової допомоги ЄС у розмірі 5 млрд євро", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що протягом найближчого часу сторони мають підписати відповідні Меморандум про взаєморозуміння та Кредитну угоду щодо визначення умов, а також юридичних та технічних аспектів надання Україні зазначених пільгових кредитних коштів.

"Безпрецедентно швидкі рішення про надання Україні фінансової допомоги є черговим свідченням солідарності країн ЄС з Україною та вагомим внеском у забезпечення економічної та фінансової стабільності в державі", - прокоментував міністр фінансів Сергій Марченко.

Читайте також:

У Мінфіні нагадали, що 1 серпня 2022 року Україна отримала перші 500 млн євро в рамках сьомої програми макрофінансової допомоги ЄС. Другу частину в рамках цієї ж програми в розмірі 500 млн євро було отримано 2 серпня.

Раніше ми писали, що 15 вересня Україна отримала від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) перші виплати в розмірі 500 млн євро з пакета допомоги в 1,59 млрд євро.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK