Світовий банк надав Україні перші гроші для інвестицій з початку війни

Очікується, що до інвестицій в Україну найближчим часом приєднаються й інші потенційні інвестори.
Світовий банк надав Україні перші гроші для інвестицій з початку війни
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Міжнародна фінансова корпорація (IFC), що входить до структури Світового банку, виділила 30 млн доларів для інвестицій в Україну та Молдову. Це будуть перші інвестиції IFC в Україну з початку повномасштабної війни, передає пресслужба Мінекономіки.

Читайте також:

Уточнюється, що кошти будуть спрямовані через цільовий фонд загальним об’ємом в 200 млн доларів. Ним керує американсько-українська інвестиційна компанія Horizon Capital, яка інвестуватиме у швидкозростаючі технології, а також експортно-орієнтовані компанії, що працюють переважно в Україні та Молдові.

"Специфіка роботи Horizon Capital така, що компанія зазвичай інвестує приблизно по 10-30 млн доларів у компанії з вартістю приблизно 50-150 млн доларів. Інвестфонд зосереджується на підприємствах сектору інформаційних технологій (ІТ), електронної комерції, інноваційних споживчих товарів і фінтех секторі" , - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Очікується, що разом з IFC до інвестицій в Україну найближчим часом приєднаються й інші потенційні інвестори. Зокрема, Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Німецька корпорація з інвестицій та розвитку (DEG), Швейцарський інвестиційний фонд для ринків, що розвиваються (SIFEM), Голландська фінансова компанія для країн, що розвиваються (FMO), Western NIS Enterprise Fund, Фонд Рокфеллера тощо.

Раніше ми писали, що Україна домовилася з Багатостороннім агентством з гарантування інвестицій (MIGA) про запуск механізму страхування інвестицій під час війни. Найближчим часом почнеться реалізація пілотного проєкту на суму 30 млн доларів.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK