Експерт Сергій Сотниченко про наслідки війни для економіки України
Реклама

Якими будуть наслідки війни для України, що трапиться з економікою держави та як розвиватиметься криптосфера – поділився експерт та аналітик фінансового та криптовалютного ринків Сергій Сотниченко.
Експерт Сергій Сотниченко про наслідки війни для економіки України
Сергій Сотниченко / Пресс-служба

Ось уже 7 місяців триває повномасштабний наступ Росії на українську територію. Титанічними зусиллями українських військових, ціною їхнього життя та життя тисяч мирних громадян Україна сміливо стоїть на захисті, несподівано давши сильну відсіч "другій армії світу". Планомірно ця друга армія світу опускається в рейтингу, за допомогою старанності таких командувачів як Сирський, а також усіх захисників, що борються на передовій.

Шалено шкода зруйновані міста та великі промислові підприємства, підірвані мости та майже повну відсутність виробництва на окупованій частині території України, які завдають тяжкого удару українській економіці. Але, незважаючи на це, Україна має відстрочений фінансовий потенціал, хоч і відбувається короткостроковий економічний спад у країні, як це відбувається після будь-яких криз.

У той же час, коли іноземні компанії масово тікають з російського ринку, через жорстокі несправедливі дії країни-агресора, а також поширення міжнародних санкцій, частково зруйнована війною Україна стала більш привабливим напрямком для інвестицій, ніж багата на газ і нафту Росія.

Починаючи з листопада 2021 року, українські активи, які торгуються на західних фондових ринках, зазнавали активного розпродажу. Україна звикла вчасно обслуговувати свої зобов'язання і навіть за умов різкого падіння бюджетних доходів та зміни пріоритетності видатків в умовах війни за міжнародної підтримки не думає про оголошення дефолту.

На думку криптоексперта України Сергія Сотниченка, основний акцент у розвитку економіки країни слід ставити на ІТ сектор у майбутньому, розвиваючи профільну законодавчу базу, адже саме у цьому секторі українці мають великий потенціал. “Час прийняти нині ті речі, в яких ми відставали у законодавчому плані, тим самим повністю уникнути пролетарських поглядів на економіку та перейти на рейки вільної, світової держави з можливостями розвитку IT сектору та величезним потенціалом. Нинішній час, це час коли руйнується старе і на цьому місці в розрізі заводів, будинків, залишків радянського минулого ми будуватимемо свій світ Європейської держави.” – вважає Сергій.

За цим, як вважає експерт, слідує тотальне очікування швидких часів розквіту економічного сектору України і становлення високотехнологічної держави, яка цілком може потрапити в топ списку країн, що швидко розвиваються. За словами Сергія: “Україна після війни – це саме та країна, яка виробляє не лише якісні агропродукти, а й продукти ІТ сектору – економічного, банківського, блокчейну.”

Криптосфера – це величезний шанс для України вийти на той рівень, на якому вона ще не була. Адже з початком війни за допомогою криптовалюти активно та вимушено практикувалася можливість купувати товари за кордоном та отримувати пожертвування.

“Як я вже говорив раніше, криптовалютний ринок дуже важливий нашій державі. Зараз він ще молодий і йому ще багато доведеться пройти. Але найважливіше тут — чітке усвідомлення дій та їхніх наслідків для громадян України та для безпеки держави загалом. А також можливість заробляти, але не втратити кадри IT сектору, тому що це найоплачуваніший і найпопулярніший ринок на сьогодні в усьому світі. Блокчейнпроекти в країні зростають, впливають на бізнес, а тому криптосфера розвивається навіть у військових умовах, і в стрімких темпах продовжуватиме це робити після війни.” – вважає Сергій Сотниченко.

[Нагадаємо, криптовалюта – це різновид цифрової валюти, побудованої на технології Блокчейн.]

Війна поставила Україну в дуже тяжке фінансове становище. Але не зламала її. Наша країна знаходить шляхи виходу з ситуації, що склалася, ефективно бореться з країною-агресором і наслідками того, що вона принесла на нашу землю.

Сергій Сотниченко, як і більшість інших фінансових експертів, вважають, що покращувати економіку та фінансову ситуацію в країні допоможе повноцінний розвиток ІТ сектору, а також блокчейн технології. Колись Україна та весь світ можливо навіть повністю перейде на технологію Блокчейн, але для цього нам потрібно перемогти війну та рухатися у правильному законодавчому напрямку.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK