Україну визнали потенційним членом ОЕСР: Що дасть вступ до організації

ОЕСР є так званим "клубом успішних країн", на який припадає понад 62% світового ВВП.
Україну визнали потенційним членом ОЕСР: Що дасть вступ до організації
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль / t.me/Denys_Smyhal

Організація економічного співробітництва та розвитку визнала Україну потенційним членом ОЕСР. Про це повідомив у Telegram прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Читайте також:

Він нагадав, що в липні 2022 року в Лугано передав заявку на вступ України генеральному секретареві ОЕСР Матіасу Корману.

"Пан Корман сьогодні повідомив, що Організація розпочинає початковий діалог щодо вступу України. Після цього Рада ОЕСР перейде до дискусій і підготовки проєкту дорожньої карти. Також працюємо над якнайшвидшим відкриттям офісу ОЕСР в Україні", - зазначив Шмигаль.

Прем'єр також розповів, що дасть вступ України в ОЕСР.

Читайте також:

"Організація економічного співробітництва та розвитку є так званим "клубом успішних країн", на який припадає понад 62% світового ВВП", - пояснив він.

За словами Шмигаля, прийняття України в коло розвинених держав насамперед є важливим маркером готовності нашої країни до вступу в ЄС та сигналом для іноземних компаній, що Україна - це перспективне місце для інвестицій та розвитку бізнесу.

Публікація Дениса Шмигаля в Telegram
Публікація Дениса Шмигаля в Telegram

Раніше ми писали, що 30 вересня Україна подала заявку на вступ до Північноатлантичного альянсу (НАТО) у прискореному порядку.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK