В Україні спростили імпорт генераторів та енергетичного обладнання: деталі

Уряд спростив вимоги до митного оформлення енергетичного обладнання.
В Україні спростили імпорт генераторів та енергетичного обладнання: деталі
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Кабінет Міністрів прийняв постанову, яка спрощує імпорт генераторів та іншого енергетичного обладнання. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні 16 листопада, повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

Зазначається, що цей документ доповнює шість постанов Кабміну про затвердження певних технічних регламентів, дія яких може поширюватися на відповідні товари.

Читайте також:

Новим положенням щодо ввозу на митну територію України тимчасово (до припинення або скасування воєнного стану та протягом наступних 90 календарних днів) передбачається не застосовувати до таких товарів вимоги про наявність декларації про відповідність та маркування знаком відповідності технічним регламентам.

"Прийняття постанови сприятиме забезпеченню потреби внутрішнього ринку обладнанням для відновлення та стабілізації електро- та газопостачання споживачам, яка зумовлена викликами в енергетичній сфері в умовах воєнного стану в України", - пояснила міністр економіки Юлія Свириденко.

Читайте також:

Раніше уряд звільнив від ввізного мита та ПДВ генератори, акумулятори та інше обладнання, що допомагає покращити енергозабезпечення.

"Але на митниці імпортери стикалися з проблемами оформлення таких товарів. Нинішня постанова має усунути ці невідповідності", - додали в Мінекономіки.

Нагадаємо, в України на час воєнного стану зупинять дію спеціального мита на ПВХ-сировину (полівінілхлорид), з якої виробляється профіль для вікон.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK