Обсяг строкових коштів населення зріс уперше з початку війни - НБУ

Обсяг гривневих коштів фізосіб збільшився переважно за рахунок зростання залишків на рахунках у державних банках.
Обсяг строкових коштів населення зріс уперше з початку війни - НБУ
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Підвищення облікової ставки НБУ стимулювало банки впродовж ІІІ кварталу 2022 року піднімати ставки за вкладами як фізичних осіб, так і бізнесу. Разом із вартістю залучень йшли догори й ставки за кредитами.

Читайте також:

Про це йдеться в огляді банківського сектору, передає пресслужба регулятора.

Зазначається, що обсяг гривневих коштів фізосіб збільшився на 2,7% переважно за рахунок зростання залишків на рахунках у державних банках. Обсяг валютних роздрібних депозитів майже не змінився.

Читайте також:

"Підвищення депозитних ставок сприяло відновленню приросту строкових коштів населення, їхній обсяг зріс на 2,2% уперше з початку війни. Дозвіл НБУ купувати валюту для відкриття строкових валютних вкладів сприяв їхньому зростанню на 5,9% у доларовому еквіваленті", - йдеться в повідомленні. 

При цьому кошти суб’єктів господарювання в гривні збільшилися за квартал на 3,7%, у валюті зменшилися майже на 2% у доларовому еквіваленті.

Раніше ми писали, що з 21 жовтня ПриватБанк вводить новий валютний вклад "Капітал", який додатково захистить гривневі заощадження клієнтів у разі подорожчання долара.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK