Шлях до ЄС: Україна ухвалила повну базу європейських стандартів

Україна ухвалила всі стандарти Євросоюзу.
Шлях до ЄС: Україна ухвалила повну базу європейських стандартів
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Наказ про пакетне прийняття європейських нормативних документів CEN-CENELEC в Україні підписав керівник національного органу стандартизації Олег Швидкий. Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

Читайте також:

"Прийняття та впровадження європейських стандартів в українську економіку дозволить швидше ратифікувати Угоду АСАА, відкриє нові можливості та перспективи для українського бізнесу", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що національний орган стандартизації України за підтримки та безпосередньої участі директора департаменту технічного регулювання Міністерства економіки України Олександра Панкова провели роботу з європейськими експертами CEN-CENELEC щодо актуалізації бази європейських стандартів та вивчення правових засад, що забезпечило можливість пакетного прийняття європейських стандартів в Україні як національні.

Читайте також:

Європейський комітет зі стандартизації (CEN) та Європейський комітет зі стандартизації в електротехніці (CENELEC) разом утворюють європейську систему технічної стандартизації. Стандарти, узгоджені ними, регулярно приймаються в багатьох країнах за межами Європи.

Раніше ми писали, що Європейська рада надала Україні та Молдові статус кандидата в члени ЄС. Рішення ухвалили всі лідери країн блоку на саміті в Брюсселі 23 червня.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK