"Укргазвидобування" зберігає стабільний видобуток природного газу

"Укргазвидобування" зберегло стабільний видобуток українського газу.
"Укргазвидобування" зберігає стабільний видобуток природного газу
Ілюстративне фото / depositphotos.com

У 2022 році АТ "Укргазвидобування", незважаючи на руйнування та окупацію частини виробничих об'єктів на сході країни, зберегло стабільний видобуток природного газу. Про це повідомила пресслужба компанії.

Зазначається, що за минулий рік компанія видобула 12,5 млрд куб. м. природного газу (товарного), що лише на 3% менше ніж за 2021 рік.

Читайте також:

"Такий результат став можливим в умовах, коли сотні виробничих об’єктів та одиниць обладнання зазнали обстрілів, багато родовищ та сотні свердловин "Укргазвидобування" перебували або досі перебувають під окупацією чи поблизу лінії фронту", - йдеться в повідомленні.

За 2022 рік "Укргазвидобування" пробурив 47 нових свердловин, що майже дорівнює показнику минулого року. При цьому буровики компанії встановили одразу два рекорди з буріння за останні як мінімум 15 років: місячної й добової проходки. 

Читайте також:

Крім того, компанія виконала 74 гідророзриви пластів, досягнувши ще одного рекорду - найбільшої кількості операцій власним флотом на місяць.

Також вдалося утримати на високому рівні кількість інших операцій: 191 капітальний ремонт свердловин, 486 операцій колтюбінговими установками, 2333 геофізичні операції. Було обладнано системами механізованого видобутку 141 свердловину, що майже вдвічі більше ніж у 2021 році.

Раніше ми писали, що АТ "Укргазвидобування" пробурило нову свердловину в Харківській області, яка дає 140 тис. куб. м газу на добу.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK