У Києві власники готелів та ресторанів, пошкоджених від обстрілів, можуть отримати компенсацію

Фінансування проходитиме з Фонду відновлення зруйнованого майна та інфраструктури.
У Києві власники готелів та ресторанів, пошкоджених від обстрілів, можуть отримати компенсацію
Ілюстративне фото / EPA/UPG

У Києві власники готелів, ресторанів та інших закладів туристичного призначення, які були пошкоджені внаслідок військової агресії РФ, можуть отримати фінансування на відновлення. Про це повідомили в Київській міській державній адміністрації (КМДА).

Читайте також:

Як зазначили в КМДА, завдяки тому, що в Україні створено Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури, фізичні та юридичні особи всіх форм власності, яким належать об’єкти туристичного призначення: заклади харчування, курортні заклади, готелі та інші заклади розміщення, пошкоджені чи знищені внаслідок військової агресії РФ, можуть отримати фінансування на відновлення.

Для формування реєстру пошкоджених об’єктів Державне агентство розвитку туризму просить розгорнуто заповнити google-форму щодо вже наявних фактів руйнувань до 1 лютого 2023 року. На кожен об'єкт форму необхідно заповнювати окремо.

Раніше ми писали, що міська рада Дніпра ухвалила виплати по 1 млн грн жителям, чиє житло було зруйноване внаслідок російської агресії.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK