До фінкомпанії "Хантер" також мають бути застосовані санкції - Гетманцев

До фінкомпанії "Хантер" також мають бути застосовані санкції - Гетманцев
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев вважає, що фінкомпанія "Хантер" має відповідати перед законом на рівні з тими, до кого вже застосовані санкції РНБО. Таку думку він висловив у інтерв’ю виданню Ліга.

"До деяких фінустанов та фізичних осіб застосували санкції РНБО через співпрацю з РФ. Це також ще один крок і це також абсолютно правильно. Однак, занепокоєння викликає вибірковість підходу тих, хто готував рішення до зарахування до списку відповідних компаній та осіб. Одні компанії, що порушували закон, зараховані, а інші, наприклад, відома фінкомпанія "Хантер", — ні. Будь-які подібні рішення повинні застосовуватися до всіх однаково", - заявив журналістам Гетманцев.

Нагадаємо, 10 березня президент Зеленський ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо пакету санкцій проти фізичних та юридичних осіб, які є громадянами Росії, ведуть там бізнес-діяльність або мають зв'язки з РФ. Під санкції, зокрема, потрапили українські букмекерські та фінансові компанії – "Париматч", "Покерматч.ЮА", "Поінтлото", а також ФК "Лео".

Передумовою рішення РНБО стали оприлюднені наприкінці лютого дані правоохоронців щодо виявленої схеми ухилення від сплати податків учасниками грального бізнесу. Їм у цьому, за інформацією СБУ, озвученою на засіданні тимчасової слідчої комісії Верховної Ради, допомагали банки та фінансові компанії. За оцінкою силовиків, загальний обсяг операцій грального бізнесу у 2022 році становив 180 мільярдів гривень, а за ліцензії та податки у цій сфері держава отримала всього 1,9 мільярда гривень, тобто близько 1%. Розмір недоотриманих за рік податків оцінено у 25-30 мільярдів гривень.

Фінансова компанія "Хантер" зареєстрована у Дніпрі. До реєстру фінустанов вона була внесена у серпні 2016 року, а у вересні 2017 року отримала ліцензію на переказ коштів у національній валюті.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK