Українці просять зробити окремі вагони для жінок у потягах - петиція

Укрзалізницю просять запровадити окремі вагони для жінок та чоловіків.
Українці просять зробити окремі вагони для жінок у потягах - петиція
Ілюстративне фото / Getty Images

На сайті Кабінету Міністрів з'явилася петиція про запровадження окремих вагонів для жінок та чоловіків у поїздах АТ "Укрзалізниця". Петиція була опублікована на сайті уряду 15 травня та вже набрала 8623 підписи.

Читайте також:

Її авторка просить виділити принаймні один окремий вагон для жінок і відповідно окремий для чоловіків в усіх потягах АТ "Укрзалізниця", які слідують маршрутом довше 6 годин.

"У разі відсутності місць у "змішаних" вагонах реалізувати квитки в окремі вагони для осіб обох статей. Для ідентифікації статі додати фільтр "стать" при купівлі квитка", - йдеться в тексті петиції.

Як зазначила авторка петиції, на довгих маршрутах у купейних чи плацкартних вагонах є необхідність поспати або переодягтися. При цьому пасажири можуть відчувати дискомфорт через людей протилежної статі.

Читайте також:

"Виділення принаймні одного окремого вагону для жінок та одного вагону для чоловіків зможе зробити поїздки безпечнішими та запобігти негативному досвіду пасажирів", - вважають підписанти.

Раніше ми писали, що АТ "Укрзалізниця" випустило чергове оновлення програми для придбання квитків, розробленого разом із Mastercard.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK