Українці в Литві зможуть обміняти водійські права без складання іспитів

Українці, які переїхали на постійне проживання до Литви, зможуть обміняти українське посвідчення водія на литовське без іспитів.
Українці в Литві зможуть обміняти водійські права без складання іспитів
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Україна та Литва підписали Угоду про взаємне визнання та обмін національних посвідчень водія. Про це повідомили в Міністерстві внутрішніх справ.

Читайте також:

Угода передбачає, що громадяни України, які переїхали на постійне проживання до Литви, зможуть обміняти своє українське посвідчення водія на литовське без складання теоретичних і практичних іспитів. 

Так само й громадяни Литви, які постійно проживають в Україні та мають литовське посвідчення водія, зможуть обміняти його без складання іспитів у сервісних центрах МВС.

Читайте також:

Зазначається, що для обміну національних посвідчень водія треба буде лише подати документ про постійне місце проживання в країні, оригінал посвідчення водія та дійсну медичну довідку.

"Угода має на меті врегулювати питання взаємного визнання та обміну посвідчень водія громадян України та Литви, які переїжджають на постійне проживання в державу іншої сторони за спрощеною процедурою", - прокоментував міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

Раніше ми писали, що 10 січня набула чинності Угода про взаємне визнання й обмін національних посвідчень водія між Україною та Туреччиною.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK