В Україні спростили реєстрацію транспортних засобів: що змінилося

Уряд вніс зміни до порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів.
В Україні спростили реєстрацію транспортних засобів: що змінилося
Ілюстративне фото / Getty Images

Кабінет Міністрів вніс зміни до порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів.

Про це повідомив у Telegram представник КМУ у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Читайте також:

"Спрощено процедуру державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів, що надасть можливість отримувати зазначені послуги в електронній формі, зокрема шляхом скасування необхідності обов'язкового проведення експертного дослідження транспортних засобів та реєстраційних документів (таке дослідження здійснюватиметься за бажанням власника транспортного засобу)", - написав він.

Водночас встановлено обов'язковість проведення експертного дослідження виключно для транспортних засобів, які перебували в експлуатації за кордоном та підлягають першій держреєстрації в Україні.

Публікація Тараса Мельничука в Telegram
Публікація Тараса Мельничука в Telegram

Раніше ми писали, що в Україні відтепер можна продати автомобіль разом із номерними знаками державної реєстрації.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK