Грантове фінансування: Україна отримала понад 1,2 млрд дол. від США та Фінляндії

Україна отримала 1,2 млрд доларів від Сполучених Штатів Америки та 15 млн доларів від Фінляндської Республіки.
Грантове фінансування: Україна отримала понад 1,2 млрд дол. від США та Фінляндії
Ілюстративне фото / depositphotos.com

До державного бюджету України надійшли грантові кошти в розмірі 1,215 млрд доларів США через Цільовий фонд багатьох донорів Світового банку. Про це повідомили в Мінфіні.

Читайте також:

Так, Україна отримала 1,2 млрд доларів США від Сполучених Штатів Америки та 15 млн доларів США від Фінляндської Республіки. 

Грантові кошти надані як частина п'ятого додаткового фінансування в рамках проекту "Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні" (PEACE in Ukraine). Метою проекту є часткова компенсація видатків державного бюджету, зокрема соціальних та гуманітарних, що не пов'язані зі сферою безпеки й оборони.

Читайте також:

Зазначається, що залучене грантове фінансування буде спрямовано на оплату праці працівників державних органів та педагогічних працівників, пенсійних виплат, а також виплати за окремими програмами державної соціальної допомоги (ВПО, особам з інвалідністю, малозабезпеченим сім'ям та виплати житлово-комунальних субсидій).

"Фінансування у формі грантів дозволяє не збільшувати боргове навантаження та сприяє фінансовій стабільності України", - прокоментував міністр фінансів Сергій Марченко.

Раніше ми писали, що 19 червня до державного бюджету України надійшло фінансування в розмірі 63 млн євро від Світового банку.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK