Україна отримала восьмий транш від ЄС: куди спрямують 1,5 млрд євро

У 2023 році до державного бюджету України надійшло від ЄС вже 13,5 млрд євро пільгових позикових коштів МФД.
Україна отримала восьмий транш від ЄС: куди спрямують 1,5 млрд євро
Ілюстративне фото / Getty Images

У п'ятницю, 22 вересня, Україна отримала восьмий транш у розмірі 1,5 млрд євро в рамках масштабної макрофінансової допомоги (МФД) від ЄС на 2023 рік. Про це повідомила пресслужба Мінфіну.

Читайте також:

Зазначається, що МФД надається на безпрецедентно пільгових умовах та спрямовується на фінансування пріоритетних видатків держбюджету України.

"Макрофінансова допомога ЄС - це вагомий внесок у забезпечення фінансової стабільності та пришвидшення перемоги у війні. Вдячний колегам з усіх інституцій ЄС за лідерство у підтримці України та ритмічність у наданні коштів, що допомагає українській  державі своєчасно та у повному обсязі забезпечувати фінансування видатків державного бюджету, перш за все соціальних та гуманітарних", - прокоментував міністр фінансів Сергій Марченко.

Читайте також:

Наступні три транші в рамках масштабної програми МФД з урахуванням рівня виконання Україною погоджених сторонами умов структурної політики очікуються до кінця 2023 року.

У 2023 році до державного бюджету України надійшло від ЄС уже 13,5 млрд євро пільгових позикових коштів МФД. Загальний плановий обсяг фінансування за поточною програмою МФД становить 18 млрд євро.

Раніше ми писали, що 21 вересня до державного бюджету України  надійшов грант від Сполучених Штатів Америки в розмірі 1,25 млрд доларів США через Цільовий фонд багатьох донорів Світового банку.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK