В Україні пом'якшать валютні обмеження: НБУ готується до другого етапу

У НБУ анонсували другий етап пом'якшення валютних обмежень.
В Україні пом'якшать валютні обмеження: НБУ готується до другого етапу
Голова НБУ Андрій Пишний / facebook.com/NationalBankOfUkraine

Національний банк України готується перейти до другого етапу пом'якшення валютних обмежень. Про це повідомив голова НБУ Андрій Пишний під час панельної дискусії "Фундамент фінансової стабільності наступних років", передає пресслужба регулятора.

Читайте також:

За його словами, наразі Національний банк продовжує втілювати перший етап Стратегії пом'якшення валютних обмежень, переходу до більшої гнучкості обмінного курсу та повернення до інфляційного таргетування. Зокрема, на цьому етапі було передбачено перехід до керованої гнучкості курсу.

"Можу нас усіх привітати: уже шість тижнів ми живемо без фіксованого курсу. Валютний ринок працює, працюють попит і пропозиція, так, за відчутної присутності НБУ, але поступ ринку очевидний", - заявив голова Нацбанку.

Читайте також:

Він вважає, що регулятор здійснив перехід до керованої гнучкості курсу відповідально та професійно.

"Зараз НБУ працює над тим, щоб бути готовим реалізувати наступну амбіцію - перейти до другого етапу валютної лібералізації, і це те, що точно зробить життя бізнесу легшим", - додав Пишний.

Раніше ми писали, що з 3 жовтня 2023 року Національний банк України перейшов до режиму керованої гнучкості обмінного курсу, що посилить стійкість валютного ринку та економіки.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK