НБУ презентував нову пам'ятну монету: де й коли можна купити

НБУ ввів у обіг нову монету.
НБУ презентував нову пам'ятну монету: де й коли можна купити
Національний банк України / flickr.com

Національний банк України презентував традиційну пам'ятну монету в стилі 12-річного східного календаря із символом наступного року - драконом. Монета "Рік Дракона" введена в обіг 24 листопада. Про це повідомила пресслужба НБУ.

Читайте також:

"Для нас 2024-й - це передусім рік продовження боротьби, героїзму та мужності наших воїнів, які зустрінуть його на фронті, захищаючи Україну. Тому нова пам'ятна монета "Рік Дракона" міститиме також шеврон Збройних сил України як символ відваги та сили наших захисників", - йдеться в повідомленні.

Нова пам'ятна монета має номінал 5 гривень. Її тираж - 80 тисяч штук у сувенірній упаковці.

Як виглядає монета

Читайте також:

На реверсі в центрі зображено стилізований символ східного календаря 2024 року - дракона. Праворуч на драконі - шеврон Збройних сил України.

На аверсі по колу зображені 12 символів східного календаря, у центрі кола - стилізований годинник зі стрілкою, що вказує на дракона.

t.me/nbu_ua

Читайте також:

Як придбати нову монету

Придбати пам'ятну монету "Рік Дракона" можна вже з 24 листопада в інтернет-магазині нумізматичної продукції Національного банку.

Загалом через інтернет-магазин буде реалізовано 40 тисяч монет, перші 15 тисяч монет будуть доступні для купівлі в день її введення в обіг. 

Читайте також:

Крім того, монета поступово реалізовуватиметься й банками-дистриб'юторами (УКРГАЗБАНК, РАДАБАНК, ТАСКОМБАНК, ПриватБанк) у міру відвантаження Банкнотно-монетним двором НБУ.

Раніше ми писали, що 10 листопада 2023 року Національний банк України ввів у обіг нову пам'ятну монету "Антонівський міст". НБУ викарбував її до річниці звільнення Херсонщини від окупантів.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK