Фортифікації для ЗСУ: виявлено розтрати на 20 млрд

У парламентській слідчій комісії розповіли про попередні результати розслідування.
Фортифікації для ЗСУ: виявлено розтрати на 20 млрд
ілюстративне фото / armyinform.com.ua

Член тимчасової слідчої комісії (ТСК) Верховної Ради заявив про відкриття кількох десятків кримінальних проваджень із розтрати 20 млрд рн на будівництві фортифікаційних споруд для ЗСУ. Вже визначено 25 розпорядників бюджетних коштів – це обласні військові адміністрації, Міноборони та Агентство з відновлення.

Про це повідомляє «Дзеркало тижня» з посиланням на слова народного депутата, секретаря парламентської ТСК з питань фортифікацій та закупівлі БПЛА Михайла Бондаря.

Читайте також:

"Ми запросили у них подетальні графіки отримання коштів: яка область, скільки і на що отримала, і які завдання були поставлені перед кожною областю. Тому що ми повинні розуміти, яка область за яку ділянку відповідала. Наразі вже відкрито близько 30 кримінальних проваджень із розтрати коштів при побудові фортифікаційних споруд», - заявив Михайло Бондар.

Нардеп також повідомив, що на наступне засідання комісія має отримати детальну інформацію щодо кожного провадження.

Раніше ми писали про те, що Кабінет Міністрів ще додатково виділив із резервного фонду державного бюджету понад 8,121 млрд грн на будівництво фортифікаційних споруд.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK