Українцям із сьогоднішнього дня потрібно готуватися до більш тривалих відключень світла: причини

В "Укренерго" прогнозують погіршення ситуації в енергосистемі до кінця наступного тижня.
Українцям із сьогоднішнього дня потрібно готуватися до більш тривалих відключень світла: причини
Jinyang Liu / unsplash.com

Починаючи з 15 червня, і протягом наступного тижня ситуація в українській енергосистемі буде значно складнішою, ніж була до цього. Серед причин називають погодні умови та виведення у ремонт енергоблоку АЕС.

Про це повідомляє "Економічна правда" з посиланням на слова голови "Укренерго" Володимира Кудрицького в ефірі УП. Live.

Читайте також:

Зокрема, голова «Укренерго» зазначив, що прогнозується зростання споживання електроенергії через повернення спеки, яке накладеться на виведення у ремонт чергового енергоблоку АЕС.

«Ми матимемо справу із завтрашнього дня (15 червня – ред.) вже зі зниженою потужністю на атомних електростанціях, як очікується. І в середині двадцятих чисел червня – ще матимемо додатковий крок зниження потужності на АЕС. Це пов'язано саме з ремонтною кампанією", - сказав Володимир Кудрицький.

Крім того, він пояснив, чому не можна відкласти або скасувати планову ремонтну кампанію на АЕС.

«Справа в тому, що ця ремонтна кампанія, вона, по суті, є кампанією перевантаження палива, під час якої здійснюються ремонти. Тому, оскільки паливо має здатність виробляти енергію лише певний час, і коли воно вигоряє – його треба точно міняти. Тому ці речі дуже важко якось "посунути" у часі. Це можна відстрочити на кілька днів, або на тиждень такий ремонт, але точно його не можна повністю усунути, тому що це пов'язано саме з кампанією з перевантаження палива на АЕС", – наголосив голова «Укренерго».

Раніше ми писали про те, що найближчими днями НАЕК "Енергоатом" виведе в ремонт ще один енергоблок-тисячник на АЕС.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK