Харків закупив газопоршневі установки у фірми, яка може бути пов'язана з російським шпигуном

Тендер на 411 млн грн було проведено на користь КП "Харківводоканал".
Харків закупив газопоршневі установки у фірми, яка може бути пов'язана з російським шпигуном
ілюстративне фото / vodokanal.kharkov.ua

За даними системи «Прозорро», КП "Централізована закупівельна організація Харківської міськради" на користь КП "Харківводоканал" провела тендер на закупівлю газопоршневих установок на 410,97 млн грн (з ПДВ), в якому перемогло ТОВ «Броварський завод котельного обладнання Арденз», власники якого можуть бути пов'язані з підозрюваним у держзраді Володимиром Сівковичем.

Про це пишуть "Наші гроші".

Читайте також:

Зазначається, що до 25 листопада до Харкова поставлять 12 нових газопоршневих модульних установок із блоком синхронізації виробництва «Арденз» потужністю 1 МВт по 34,25 млн грн. Установки мають бути не раніше 2023 року виготовлення та з гарантією не менше 18 місяців з дати введення в експлуатацію.

Видання повідомляє, що броварська фірма «Арденз» належить киянину Роману Казанку, а керує нею Анатолій Корж, згідно з відкритими базами даних, фірма належить до групи Романа Реброва. При цьому основними напрямками діяльності компаній групи є нерухомість, фінансові послуги та торгівля автотранспортними засобами. В рамках бізнес-групи також існує небанківська фінансова група "Інгруп", до складу якої входять ТОВ "Куа Інвестіум", ТОВ "Фінансова компанія управління активами" та ТОВ "Інвестиційна незалежна група".

Журналісти нагадують, що Ребров та Казанко фігурували у схемах власності компаній, пов'язаних із зрадником України Володимиром Сівковичем. Це колишній заступник секретаря РНБОУ, підозрюваний у державній зраді та шпигунстві на користь РФ. 2023 року СБУ проводило обшуки у його фірмах, у тому числі «Арма Моторс» (торгівля автомобілями). За даними ЗМІ, до засновників цієї фірми входили син Сівковича Олександр і Казанко, а бенефіціаром був Ребров.

Також наголошується, що з 2017 року фірма «Арденс» натендерила 452,39 млн грн., нинішній підряд – найбільший в історії фірми.

Раніше ми писали про те, що «Укрнафта» скасувала тендери на 2,56 млрд грн з купівлі когенераційних газопоршневих електростанцій, оскільки запропонована учасником ціна була вдвічі вищою за ринкову.



ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK