Понад 400 держпідприємств будуть приватизовані або ліквідовані: Кабмін затвердив список

Уряд розглядає приватизацію як ефективний засіб прискорення економічного зростання.
Понад 400 держпідприємств будуть приватизовані або ліквідовані: Кабмін затвердив список
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Уряд України затвердив перелік із 420 державних підприємств, які будуть передані до управління Фонду держмайна для подальшої приватизації та для ліквідації. Про це повідомила пресслужба Міністерства економіки.

Таким чином відбудеться поділ чергової групи державних активів на життєздатні й такі, що наносять збитки, існують лише на папері та не можуть зацікавити інвесторів.

Так, 66 держпідприємств отримають нових власників у рамках так званої "малої" приватизації.

Читайте також:

"Залучення інвестицій дозволить відновити або модернізувати виробництво, зокрема й експортно орієнтоване, створити нові робочі місця. Це стане частиною економічної відбудови країни", - йдеться в повідомленні.

При цьому 354 держпідприємства будуть ліквідовані або реорганізовані. Найчастіше це юридичні оболонки, за якими немає потужностей для поновлення роботи.

"Уряд розглядає приватизацію як ефективний засіб прискорення економічного зростання. Приватний власник здатен швидко налагодити процеси на підприємстві й знову здійснити його перезапуск. А кожен працюючий бізнес сьогодні - це посилення української економіки", - зазначили в міністерстві.

Раніше ми писали, що Кабмін України відновив програму оренди державного майна зі знижками та пільговими умовами на час військового стану. Рішення було ухвалено 17 травня.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK