Київ сформує фонд житла: У КМДА розповіли деталі

Місто збільшило статутний капітал комунального підприємства "Фінансова компанія "Житло-інвест" на 2 млрд грн.
Київ сформує фонд житла: У КМДА розповіли деталі
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Столиця України сформує фонд житла територіальної громади. Для цього місто збільшило статутний капітал КП "Фінансова компанія "Житло-інвест" на 2 млрд грн. Відповідне рішення ухвалила Київрада, повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації В'ячеслав Непоп.

"Місто ухвалило рішення про закупівлю за рахунок міського бюджету житла, яке буде власністю територіальної громади міста. Питання забезпечення житлом містян та вимушених переселенців можна буде вирішити за рахунок здачі в оренду цього житла. Це може бути як довгострокова оренда, так і оренда з правом викупу", - пояснив Непоп.

Читайте також:

За його словами, Київ зможе придбати за зазначені кошти близько тисячі квартир.

"Це стане альтернативою для містян, які не мають фінансової можливості придбати житло. Особливо сьогодні, коли банки не кредитують будівництво нерухомості на первинному ринку житла. При здачі в оренду цього житла перевага надаватиметься сім’ям учасників бойових дій в Україні, особам, які втратили житло на тимчасово окупованих територіях, та киянам, які бажають поліпшити свої житлові умови", - зазначив заступник голови КМДА.

Він додав, що протягом місяця місто розробить детальний порядок отримання такого житла.

Раніше ми писали, що уряд затвердив умови програми "Доступна іпотека". Оформити заявку на кредит можна буде через портал "Дія".ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK