Належать громадянам РФ: В АРМА передали 49 земельних ділянок у Київській області

Прокуратура передала в АРМА понад 500 гектарів землі, що належать громадянам Росії.
Належать громадянам РФ: В АРМА передали 49 земельних ділянок у Київській області
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Прокуратура передала в управління АРМА 49 земельних ділянок у Київській області, які належать громадянам РФ. Загальна площа цієї землі становить понад 500 га, повідомили в Офісі генерального прокурора.

Як установило слідство, на території Києва функціонує підприємство, основним видом діяльності якого є надання в оренду земельних ділянок, кінцевими бенефіціарними власниками яких є громадяни РФ.

Читайте також:

"Отримуючи прибутки від оренди землі, власники цих ділянок перераховували частину коштів на рахунки своїх підприємств, зареєстрованих на території РФ, та сплачували податки до бюджету країни-агресора, таким чином здійснюючи фінансування збройних сил РФ та її збройної агресії проти України (ч. 1 ст.110-2 КК України)", - йдеться в повідомленні.

Рішенням Деснянського районного суду Києва задоволено клопотання прокурора та накладено арешт на 49 земельних ділянок в Київській області з одночасною передачею в управління АРМА.

Раніше ми писали, що на Львівщині наклали арешт на земельні ділянки дружини народного депутата Віктора Медведчука, обвинуваченого в державній зраді.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK