Розтрата 3,5 млн грн: у Київській області хотіли побудувати укриття за завищеними цінами

На Київщині упередили розтрату майже 3,5 млн бюджетних коштів на будівництві укриття для ліцею.
Розтрата 3,5 млн грн: у Київській області хотіли побудувати укриття за завищеними цінами
Ілюстративне фото / esbu.gov.ua

Бюро економічної безпеки на Київщині упередило розтрату майже 3,5 млн грн із місцевого бюджету під час проведення тендерної закупівлі на будівництво укриття. Про це повідомили в БЕБ.

Читайте також:

Так, було встановлено, що службові особи одного з органів місцевого самоврядування в Київській області оголосили тендер на проведення будівництва захисної споруди для цивільних. Посадовці збиралися витратити на це понад 23 млн гривень.

Фахівці Бюро проаналізували ринкові ціни та з'ясували, що відпускні ціни на окремі будівельні матеріали, які зазначені в кошторисі, завищені. 

Зазначається, що аналітики БЕБ направили лист органу місцевого самоврядування з рекомендаціями переглянути рішення про закупівлю відповідних послуг.

Читайте також:

"Унаслідок замовник взяв до уваги рекомендації аналітиків та ухвалив рішення про зниження вартості закупівлі. Таким чином співробітники БЕБ упередили розтрату майже 3,5 млн грн із місцевого бюджету", - йдеться в повідомленні.

Раніше ми писали, що в Запорізькій області на п'яти локаціях розпочалося будівництво так званих "підземних шкіл".ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK