Демурінський ГЗК та Аерок внесли до списку великої приватизації - ФДМУ

Після затвердження стартових цін й умов продажу Кабінетом Міністрів ФДМУ виставить "Аерок" та "Демурінський ГЗК" на приватизаційні аукціони.
Демурінський ГЗК та Аерок внесли до списку великої приватизації - ФДМУ
Ілюстративне фото / Getty Images

9 липня Кабінет Міністрів України включив державну частку розміром 100% статутного капіталу ТОВ "Аерок" та державну частку розміром 100% статутного капіталу ТОВ "Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат" до переліку об'єктів великої приватизації. Про це повідомили у Фонді державного майна України (ФДМУ).

Читайте також:

Найближчим часом Фонд держмайна проведе аукціонні комісії, за результатами яких запропонує стартові ціни та умови продажу цих активів. А після затвердження стартових цін й умов продажу Кабінетом Міністрів ФДМУ виставить "Аерок" та "Демурінський ГЗК" на приватизаційні аукціони.

"Йдеться про дуже перспективні підприємства. Фонд держмайна зробив все необхідне для їхньої підготовки до приватизації: Фондом передано до статутного капіталу нерухоме та рухоме майно "Демурінський ГЗК", що було вилучене рішеннями ВАКС окремо від корпоративних прав, по "Аероку" успішно зняті арешти з корпоративних прав. На черзі продаж цих підприємств у максимально прозорий та конкурентний спосіб через відкриті онлайн-аукціони", - зазначив голова ФДМУ Віталій Коваль.

Читайте також:

ТОВ "Аерок" - один із провідних виробників газобетонних виробів в Україні, має виробничі потужності в Київській та Львівській областях. Підприємство передали в управління ФДМУ рішенням Вищого антикорупційного суду у 2023 році.

До того "Аерок" через "Групу ЛСР" (РФ) належав підсанкційному російському олігарху Андрію Молчанову. Відповідно до фінансового звіту підприємства за 2023 рік вартість його активів становить 947 млн грн.

Читайте також:

ТОВ "Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат" - одне з провідних гірничо-збагачувальних підприємств в Україні, з 2006 року розробляє Вовчанське комплексне розсипне титано-цирконове родовище в Дніпропетровській області. Було передане в управління ФДМУ рішенням ВАКС у 2023 році.

До того належало російському мільярдеру Михайлу Шелкову. Відповідно до фінансового звіту підприємства за 2023 рік вартість його активів становить 654 млн грн.

Раніше ми писали, що в період воєнного стану Кабінет Міністрів заборонив приватизацію державного та комунального майна на територіях активних бойових дій.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK